Inżynier Utrzymania Systemu
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Wykorzystanie technicznej wiedzy do zrozumienia wymagań
  • Rozwój strategii i rozwiązań z niewielkim nadzorem
  • Stosowanie praktyk konfiguracji i rozwiązywania problemów z aplikacjami/systemami
  • Współpraca w zapewnieniu stabilności krytycznych aplikacji
  • Analiza wydajności aplikacji i rozwiązywanie problemów
Wymagania:
  • Znajomość Linux, Kubernetes, Docker, Tomcat, Nginx, DB2, MYSQL
  • Energia i doświadczenie w technologiach i globalnych projektach
  • Obsługa klienta w zakresie aplikacji
  • Znajomość języków programowania (Java, Python)
  • Doświadczenie w wsparciu usług i aplikacji webowych
  • Chęć nauki nowych technologii
  • Współpraca z zespołami produktowymi i Dev-ops
  • Doświadczenie zawodowe