Wyłączny Importer Wydawnictwa Oxford University Press

zatrudni osobę na stanowisko:
Opiekun Aplikacji / Systemu ERP
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • konfiguracja aplikacji obiegów dokumentów pomiędzy powiązanymi systemami informatycznymi
  • uruchamianie i weryfikacja stworzonych rozwiązań,
  • rozwój i projektowanie aplikacji w ścisłej współpracy z poszczególnymi działami firmy oraz zespołem projektowym,
  • analiza i przygotowywanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb firmy,
  • przeprowadzanie analiz funkcjonujących rozwiązań oraz (zbieranie wymagań, identyfikowanie potrzeb i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania),
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz analiza pod kontem spójności z aktualnymi rozwiązaniami,
  • prowadzenie prezentacji systemu,
  • tworzenie wytycznych dla dostawcy oprogramowania i współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania,
  •  prowadzenie szkoleń (indywidualnych oraz grupowych) dla Pracowników z zakresu obsługi systemu,
  • wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu bieżących zgłoszeń (telefoniczne, e-mail, dedykowany system),
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość procesów magazynowych logistycznych, sprzedażowych.
  • wykształcenie wyższe (preferowanie wykształcenie informatyczne, matematyczne, ekonomiczne),
  • znajomość zasad obiegu dokumentów w organizacjach,
  • umiejętność przekazywania wiedzy,
  • wysoko rozwinięte zdolności myślenia analitycznego i procesowego,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • dokładność i motywacja,
  • otwarty umysł i zorientowanie na znalezienie rozwiązania problemu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • zaangażowanie, chęć uczenia się, podnoszenia własnych kwalifikacji.
Mile widziane
  • znajomość oprogramowania Asseco
  • umiejętność pisania zoptymalizowanych raportów wykorzystując język SQL
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • możliwość zdobywania specjalistycznej wiedzy w zakresie administrowania systemami ERP
  • rozwój zawodowy w obszarze IT, w szczególności z zakresu procesów biznesowych oraz baz danych SQL.