Młodszy Specjalista ds. Utrzymania i Systemów IT
Miejsce pracy: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96
  • Forma współpracy: umowa o pracę
  • Model pracy: stacjonarny (praca w biurze w Warszawie), po 6 mies. możliwa praca hybrydowa
  • Rekrutacja:100% zdalna
  • Praca w systemie zmianowym – 06.00-18.00 (8 godzin dziennie)
Oczekiwania względem Kandydata:​
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze IT.
  • Znajomość weryfikacji i działania GPO.
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows 10.
  • Znajomość Active Directory oraz DHCP.
  • Prawo jazdy kat.B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski.
  • English A2 (czytanie i zrozumienie dokumentacji).
  • Gotowość do pracy w biurze w Warszawie.
Jakie zadania na Ciebie czekają?​
  • Nadzór nad wyznaczonymi systemami i elementami infrastruktury teleinformatycznej.
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania i sprzętu komputerowego.
  • Zbieranie i rejestracja zgłoszeń od użytkowników.
  • Terminowa obsługa.
  • Przygotowanie komputerów zgodnie ze standardem określonym w procedurach
  • Szkolenie użytkowników sprzętu komputerowego, pomoc w obsłudze aplikacji wykorzystywanych w firmie.
  • Pełnienie dyżuru informatycznego*poza godzinami pracy, zgodnie z grafikiem ustalonym przez bezpośredniego przełożonego (po okresie próbnym - 1 raz w 6-7 tyg). Dyżur informatyczny oznacza dostępność pod wskazanym numerem telefonu oraz wykonaniu pracy wynikającej z zamówienia złożonego przez osoby do tego upoważnione.
  • Pracę w trybie zmianowym zgodnie z grafikiem ustalonym przez przełożonego.

*Dyżur informatyczny oznacza dostępność pod wskazanym numerem telefonu oraz wykonaniu pracy wynikającej z zamówienia złożonego przez osoby do tego upoważnione.

Dlaczego warto do nas dołączyć?​
  • Udział w innowacyjnych projektach wpływających na całą organizację.
  • Przekrojowe spojrzenie na różne obszary działalności operacyjnej organizacji i bezpośredni wpływ na ich efektywność.
  • Rozwój w obszarze inteligentnej automatyzacji oraz realny wpływ na kierunek dalszego rozwoju.
  • Praca w oparciu o umowę o pracę.
  • Bezpłatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Bezpłatny dostęp do ponad 4600 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w ramach pakietu Medicover Sport.
  • Dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”.
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.