Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego

Warszawa Wawer zapewnia opiekę medyczną dla mieszkańców Wawra,

a także dzielnic ościennych.

Oferuje szeroki zakres usług medycznych dla osób dorosłych i dzieci.

Posiada liczne certyfikaty, w tym ISO 9001 : 2015.

Zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Specjalista wsparcia IT
Miejsce pracy: Warszawa, Wawer
OBOWIĄZKI:
  • Wsparcie użytkowników SZPZLO Warszawa Wawer w zakresie obsługi aplikacji i sprzętu komputerowego,
  • Rejestrowanie wykonywanych zadań (System zgłoszeniowy),
  • Przygotowanie nowych stanowisk roboczych dla użytkowników,
  • Szkolenia pracowników z pracy w systemach informatycznych,
  • Wdrażanie zmian wynikających z projektów informatycznych,
  • Utrzymanie / administracja systemami informatycznymi SZPZLO Warszawa Wawer,
  • Tworzenie instrukcji i procedur dla pracowników.
  • Tworzenie sprawozdań dla zarządu.
WYMAGANIA:
  • Podstawowa znajomość sprzętu komputerowego (stacje robocze / drukarki),
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows (XP, 7, 10, 11),
  • Podstawowa znajomość pakietu Office,
  • prawo jazdy kat. B.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość systemów obsługi przychodni (HIS, LIS, RIS/PACS), szczególnie firmy KAMSOFT S.A.,
  • Doświadczenie w pracy w placówce medycznej,
  • Znajomość przepisów z zakresu ochrony danych osobowych.

Oferujemy: Stabilną pracę w młodym i prężnym zespole; wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i zaangażowania.