Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie
ogłasza nabór na stanowisko:

Specjalista w Sekcji Teleinformatycznej
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DPK.210.18.2021

WARUNKI PRACY

  • Umowa o pracę, pełen etat
  • Praca biurowa
  • Praca w siedzibie WSSE w Warszawie przy ul. Żelaznej 79
  • Praca przy monitorze powyżej 8 godzin
  • Pomieszczenie higieniczno-sanitarne przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami na parterze
  • Brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchym
  • Zainstalowana winda, drzwi odpowiedniej szerokości, budynek posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych bez barierek

ZAKRES ZADAŃ:

  • Serwis i konserwacja sprzętu komputerowego (serwery, jednostki centralne, laptopy, urządzenia peryferyjne itp.)
  • Zarządzanie oprogramowaniem (MS Office, Płatnik)
  • Administracja serwisem internetowym – strona WWW, poczta e-mail, serwisy WWW, Wordpress, HTML
  • Znajomość systemów Windows, Windows Serwer, Linux
  • Znajomość zagadnień związanych z administrowaniem domeną Active Directory i usługami pośrednimi
  • Znajomość relacyjnych baz danych w szczególności MS SQL, firebird, mysql, postgresql
  • Znajomość zagadnień sieciowych LAN/VPN

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • Wykształcenie wyższe oraz staż pracy min. 2 lata

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • Znajomość zagadnień związanych z systemem Elektronicznego Obiegu Dokumentów
  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z telefonią komórkową, stacjonarną i VOIP
  • Znajomość zagadnień związanych z telewizją przemysłową oraz kontrolą dostępu
  • Mile widziana znajomość zasad pracy urządzeń elektrotechnicznych, pomiarowych, laboratoryjnych
  • Znajomość zagadnień związanych z oprogramowaniem finansowo-księgowym
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w warunkach stresu
  • Umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy
  • Rzetelność, terminowość, odpowiedzialność, dokładność

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV oraz list motywacyjny
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia