Alshaya Poland Sp. z o. o. to międzynarodowa firma franchisingowa, zrzeszająca marki:

Victorias Secret, THE BODY SHOP, MAC oraz  Bath & Body Works.

Obecnie do naszego działu IT, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista w dziale IT
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zarządzania infrastrukturą informatyczną w międzynarodowej organizacji;
  • Nadzór nad ciągłością funkcjonowania systemów i infrastruktury teleinformatycznej sklepów;
  • Instalacje, konfiguracje i utrzymanie oprogramowania wykorzystywanego w firmie;
  • Wdrażanie nowego sprzętu, oprogramowania oraz standardów bezpieczeństwa;
  • Wsparcie techniczne dla pracowników firmy Alshaya;
  • Współpraca z dostawcami usług informatycznych i sprzętu;
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach informatycznych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia o kierunku informatycznym;
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • Dobrej znajomości systemów Windows;
  • Bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego;
  • Samodzielności i odpowiedzialności w rozwiązywaniu zadań, zdolności szybkiego działania i podejmowania decyzji;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności określania priorytetów dla zgłaszanych problemów;
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych sieciami LAN/WAN oraz VPN
  • Mile widziana znajomość SQL

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Udział w strategicznych projektach firmy oraz międzynarodową współpracę,
  • Możliwość zdobywania wiedzy z zakresu branży retail,
  • Kartę zniżkową do wszystkich naszych marek;
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej;