Kilka słów o Vivaldi Meble

 

Jesteśmy producentem i dystrybutorem mebli, działającym zarówno na rynku polskim jak i licznych rynkach zagranicznych. Dołączając do nas, staniesz się częścią pełnej wyzwań organizacji. Poprzez liczne kanały sprzedaży chcemy dostarczać nasze meble klientom w Polsce, Unii Europejskiej i innych krajach, zapewniając jednocześnie najwyższej jakości obsługę klienta, rozwiązania logistyczne i sprzedażowe. 

 

Specjalista ds. zarządzania danymi
Miejsce pracy: Kraków

Kogo szukamy? Osoby, która będzie odpowiedzialna za kompletowanie danych, zarządzanie nimi oraz organizację ich obiegu w firmie. Dobrze, jeśli cechuje Cię:

 • cierpliwość – będziesz dużo pracować z cyferkami i wykonywać powtarzalne zadania (oczywiście nie tylko takie!)
 • dobra organizacja pracy – jeśli ktoś ma wiedzieć: co, gdzie, za ile i kiedy – będziesz to Ty! Zadbasz aby mieć pod kontrolą dużo plików i folderów
 • systematyka – nic nie jest dane raz na zawsze – dane się zmieniają, a Ty będziesz te zmiany śledzić, uwzględniać i informować o zmianach innych
 • umiejętność komunikacji – żeby się czegoś dowiedzieć, trzeba pytać! Dociekliwość, umiejętność zarządzania relacjami i dryg do dyplomacji z pewnością ułatwią pracę. 

Czego oczekujemy?

 • Umiejętności obsługi i wprowadzania danych do różnych systemów informatycznych i platform - PrestaShop, PIM, ERP, WMS. 
 • Odpowiedzialności za aktualność i kompletność danych w systemach firmy. 
 • Kompletowania i pozyskiwania danych z różnych źródeł – zasobów wewnętrznych firmy, od partnerów biznesowych oraz z rynku. 
 • Współpracy z podmiotami zewnętrznymi w zakresie pozyskiwania tłumaczeń treści.

 Jakie kompetencje są dla nas kluczowe? 

 • Bardzo dobra obsługa komputera i usług Google (Google Drive, Googe Docs). 
 • Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel (obróbka danych z pliku csv, łączenie plików, formatowanie danych). 
 • Doświadczenie w pracy z systemami do zarządzania informacjami np. ERP, PIM, e-sklep. 

Jakie umiejętności będą dodatkowym atutem?

 • tzw. „lekkie pióro” – swobodne przekładanie słowa mówionego na pisane, z zachowaniem poprawności gramatycznej i stylistycznej w języku polskim. 
 • Podstawowa obróbka zdjęć (zmiana rozmiaru, nakładanie warstw, zmiana rozszerzeń plików) 
 • Doświadczenie w kontakcie z klientem detalicznym – rozumienie jego potrzeb, punktu widzenia, oczekiwań. 
 • Język angielski na poziomie co najmniej B2

Co dostaniesz od nas?

 • Umowę o pracę
 • Pensję zawsze na czas
 • Swobodne środowisko pracy, przestrzeń do wykazania własnej inicjatywy
 • Wiedzę i umiejętności specjalistów, z którymi będziesz pracować – pokażemy, nauczymy, pomożemy!
 • Możliwość poznania i opanowania takich systemów i platform jak: PrestaShop, Subiekt GT, PimCore, BaseLinker, eBay, Allegro i innych.
 • Dofinansowanie do karty Multisport / Multisport Plus
 • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia zbiorowego 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Vivaldi Meble Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krośnie, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 92, 38-400 Krosno, NIP: 684-264-66-22, REGON: 367675475, rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. zarządzania danymi.
Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonym CV dla celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi organizowanymi przez Spółkę Vivaldi Meble Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krośnie, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 92, 38-400 Krosno, NIP: 684-264-66-22, REGON: 367675475.

Jestem świadomy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do jej wycofania w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na jej podstawie.”

CV bez klauzuli o treści jak wyżej nie będą brane pod uwagę i zostaną zniszczone.

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w procesie rekrutacji jest Vivaldi Meble Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krośnie, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 92, 38-400 Krosno, NIP: 684-264-66-22, REGON: 367675475.

Dane osobowe są przetwarzane dla celu realizacji procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, również w celu przyszłych rekrutacji. Zgoda będącą podstawą przetwarzania danych osobowych kandydata ma charakter dobrowolnej, a brak wyrażenia zgody, spowoduje brak możliwości przetwarzania danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Kandydat w każdym momencie ma prawo do wycofania zgody, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem tejże zgody.Dane osobowe kandydata będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której kandydat bierze udział. W przypadku wyrażenia dodatkowej, odrębnej zgody na udział kandydata w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe przetwarzane będą przez okres 2 lat, którego upływ nastąpi z końcem roku kalendarzowego, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.

Dane osobowe kandydata, mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym z Administratorem w procesie rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.

Każdy kandydat, który udostępni swoje dane osobowe ma prawo dostępu do nich, w tym żądania kopii danych, a ponadto prawo żądania ich sprostowania (aktualizacji), usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z ogólnie obowiązującymi przepisami.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Danymi Produktowymi

Nowy Styl
podkarpackie / Jasło
Aktywne od: 2021-11-26

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Danymi Podstawowymi

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.
mazowieckie / Warszawa
Aktywne od: 2021-11-24

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Danymi Produktowymi

Nowy Styl
podkarpackie / Jasło
Aktywne od: 2021-11-12