Główny Architekt IT (Data Center)
Warszawa

W Orange Polska dbamy o naszych pracowników i doceniamy ich zaangażowanie. Jaka jest praca w Orange? Pełna wyzwań i satysfakcjonująca. To wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów ludzi poprzez nowoczesne technologie i kompleksowe usługi telekomunikacyjne.

Co proponujemy?
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • środowisko pracy: nowoczesne i przyjazne
  • rekrutacje wewnętrzne
  • programy rozwojowe: systemy szkoleń i kursy doszkalające
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • administracja siecią w Data Center
  • analizy proaktywne sieci w celu przeciwdziałania awariom
  • planowanie pojemności zasobów sieciowych
  • testowanie nowych rozwiązań pod kątem zgodności z aktualną architekturą
  • pełnienie funkcji doradczej dla projektów IT w zakresie architektury sieciowej
  • wdrożenia nowych rozwiązań sieciowych w Data Center
  • współpraca w zakresie optymalizacji i automatyzacji działań
Jakie są nasze oczekiwania?
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Administratora Sieci, najlepiej w Data Center
  • dobra znajomość sieci oraz konfiguracji urządzeń sieciowych
  • mile widziany Certyfikat CCNP routing switching
  • doświadczenie w posługiwaniu się systemem Linux
  • umiejętność pisania skryptów automatyzujących
  • znajomość narzędzi monitorowania sieci
  • mile widziana umiejętność konfiguracji balancerów F5, Radware, firewall
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i słowną

Co z nami zyskasz?

  • nowe wyzwania na co dzień
  • zadania przynoszące widoczne efekty
  • przestrzeń do inicjatyw pracowniczych
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • będziesz na bieżąco z nowymi technologiami
Dołącz do nas! Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs