Platforma telemedyczna Telemedico
wideo/czat konsultacje z lekarzami

Telmedicin sp. z o.o.

 

Telemedico jest liderem w dostarczaniu usług telemedycznych (zdalne konsultacje z lekarzami). Oferujemy platformę telemedyczną oraz lekarzy kilkunastu specjalizacji świadczących konsultacje przez czat/wideo/telefon.
Naszymi klientami są największe firmy ubezpieczeniowe w Polsce i zagranicą, które dostarczają za naszym pośrednictwem konsultacje dla swoich pacjentów.
Tutaj znajdziesz naszą stronę i więcej informacji -> https://www.telemedi.co

 

Do pracy w naszym zespole poszukujemy:

Data Scientist / Data Analyst
Miejsce pracy: Warszawa

 

Jako Data Scientist / Data Analyst będziesz współtworzyć z nami innowacje w branży telemedycznej i ubezpieczeniowej. Usprawniamy dzięki danym czas pracy lekarza z komputerem, dzięki czemu może go więcej przeznaczyć na pracę z pacjentem.

 

Szczegóły stanowiska:
  • Współtworzenie
  • Ma doświadczenie w analizie biznesowej i budowaniu modeli w oparciu o machine learning
  • Pisze w R i/lub w Pythonie wystarczająco swobodnie, by przetwarzać dane i tworzyć narzędzia
  • Posiada praktyczną znajomość statystyki i algorytmów machine learning
  • Rozumie relacyjne bazy danych i zna SQLa
Wymagania:


Osoba aplikująca na stanowisko musi być dostępna stacjonarnie w Warszawie. Musisz być sumienną osobą, biorącą odpowiedzialność na siebie, otwartą w kontaktach z ludźmi i niebojąca się nowych wyzwań. Mile widziana będzie znajomość języka angielskiego.
Chcemy, żebyś był/a osobą samodzielną i zorganizowaną. Jeśli czegoś nie będziesz wiedzieć, to zapytasz, zamiast to przemilczeć :)

 

Oferujemy:


Wynagrodzenie: od 7000 zł netto + nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami Telemedico. Umowa zlecenie lub B2B. Szkolenia/warsztaty w firmie z zewnętrznymi ekspertami.

 

Onboarding: Dostaniesz swojego opiekuna na czas wdrożenia do firmy, który przez pierwsze kilka dni pokaże Ci jak się u nas pracuje i zapozna z naszą usługą. W tym okresie nie ma żadnych głupich pytań, pytaj o wszystko co tylko jest dla Ciebie niejasne. Po okresie wdrożenia - będziemy oczekiwać już od Ciebie samodzielności.

 

Jak pracujemy?
Do prowadzenia projektów wykorzystujemy Jirę. Komunikujemy się wewnętrznie na Rocket Chat (odpowiednik Slacka). W części "niemedycznej" zespołu, mamy około 25 osób oraz kilkadziesiąt w części medycznej. Biuro mieści się przy ulicy Marynarskiej 13 w Warszawie. Średnio raz na miesiąc robimy wyjście integracyjne i podsumowanie pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

/
Aktywne od: 0000-00-00