Praca: Starszy Specjalista ds. Zarządzania Siecią i Platformami Usługowymi GNOCe

Starszy Specjalista ds. Zarządzania Siecią i Platformami Usługowymi GNOCe
Team Warszawa,
św. Barbary 8

Jesteśmy nr 1 w rankingu Top Employer Polska – co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań – to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków poprzez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • realizacja zadań prewencyjnych w zakresie sieci i platform usługowych: monitorowanie i analizowanie parametrów jakościowych sieci, ustalanie przyczyn występowania incydentów
  • usuwanie awarii w sieciach Operatorów Orange. Obsługa reklamacji, zarządzanie zgłoszeniami serwisowymi, weryfikowanie poprawności rozwiązań dostarczanych przez dostawców
  • terminowa realizacja i opiniowanie zmian w sieciach Operatorów Orange
  • zarządzanie bezpieczeństwem sieci i platform usługowych
  • tworzenie i rozwój oprogramowania wspierającego zarządzanie siecią oraz zwiększającego efektywność pracy
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • masz wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub telekomunikacja
  • znasz systemy operacyjne Linux/Unix w praktyce
  • umiesz pisać skrypty: Bash, Perl, Python
  • znasz narzędzia opensource: Cacti, Nagios
  • masz wiedzę na temat architektury sieci komórkowej
  • znasz protokoły Radius/Diameter i DNS
  • masz gotowość do pracy zmianowej i w dyżurach
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Widoczne efekty
  • Przestrzeń do inicjatywy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową bez limitów
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Zawsze na czasie
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Zobacz podobne oferty:

Administrator sieci

zgodnie ze stanowiskiemWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceUprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office

Cloud Automation Specialist

Job Description Your future made with IBMIBM Client Innovation Center Wroclaw & Katowice is now hiring experienced professionals!Experience new and...

Citrix Specialist