Praca: Starszy Konsultant Murex

Starszy Konsultant Murex

Miejsce pracy: Wrocław

Nr. ref.: 02/40/Wro

Opis stanowiska:

Jako Starszy Konsultant Murex będziesz wspierać i rozwijać zaawansowane środowisko systemu Murex. Będziesz pracować dla międzynarodowej instytucji finansowej działającej aktywnie na całym świecie. Wraz z zespołem będziesz pracować na drugim poziomie wsparcia, służąc klientowi doradztwem, identyfikując potrzeby optymalizacji oraz realizując zmiany (Change Requests).

Profil idealnego kandydata:
  • doświadczenie we wsparciu dużych aplikacji komputerowych;
  • bardzo dobra znajomość systemu Unix: najlepiej Solaris, Sun Cluster 3.1 oraz bazy danych (Sybase ASE 12.5/15) lub T-SQL;
  • doświadczenie w branży bankowej;
  • umiejętność samodzielnej pracy i zorientowanie na jakość świadczonych usług;
  • wykształcenie wyższe;
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.
„Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.“