Praca: Projektant / Programista APACHE SPARK

Projektant / Programista APACHE SPARK
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: JW/AŚW/DAC/2019/02
Twoje zadania:
  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie zadań na platformie do strumieniowego przetwarzania danych
  • Praca z dużymi wolumenami danych o różnorodnej strukturze
  • Integracja rozwiązań z innymi wewnętrznymi systemami Banku
  • Praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub kierunki pokrewne
  • Doświadczenie w programowaniu w jednym z jezyków: Java, Scala
  • Znajomość Apache Spark
  • Znajomość narzędzi Maven, Gradle
  • Umiejętność tworzenia zapytan w jezykach SQL i noSQL
  • Znajomość procesów wytwarzania oprogramowania oraz wzorców projektowych
  • Umiejętność tworzenia rozwiązań, które są testowalne automatycznie
Używamy:
  • Apache Spark
  • Apache Cassandra
  • Apache Kafka
  • Java 8
  • GIT, Jenkins, Nolio
Mile widziane:
  • Doświadczenie w budowie rozwiązań umożliwiających strumieniowe przetwarzanie danych (Spark Streaming)
  • Znajomość Apache Cassandra
  • Znajomość Apache Kafka
  • Znajomość języków skryptowych: Python, PowerShell, Bash
Oferujemy Ci:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Strefę relaksu i rozrywki
  • Dodatkowy monitor
  • Pracę zdalną
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking rowerowy
  • Międzynarodowe projekt