Praca: Linux Specialist


CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.


Linux Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: JO-1901-422670

Zadania:

 

 • praca w zespole w metodologii Agile, wdrażanie oprogramowania, konfiguracja oprogramowania, aktualizacje i utrzymanie systemu
 • wsparcie w stworzeniu i zaprojektowaniu narzędzi oraz metodologiiCI/CD
 • automatyzacja zadań z wykorzystaniem narzędzi open source

 

Dla firmy będącej globalnym liderem w obszarze badań rynku i zbierania opinii konsumentów poszukujemy oosby na stanowisko Linux Specialist.

Zespół liczy 10 os: 2 Linux Administratorów i 7 Develoeprów języka C# i .Net. Projekt dotyczy rozwoju i utrzymania systemu szytego na miarę potrzeb klientów firmy, służącego do nagrywania sygnału telewizyjnego w 30 krajach na całym świecie oraz automatycznego rozpoznawania głosu. Częścią tego produktu jest również aplikacja desktopowa (C#). Zespół pracuje w metodologii Agile. Stanowisko stwarza możliwość pracy z chmurą AWS oraz rozwoju w kierunku DevOps Engineera.

 

Technologie, z którymi będziesz mógł pracować:

 

 • języki skryptowe: Python, Bash
 • narzędzia do automatyzacji: Ansible/Puppet
 • bazy danych: PostgreSQL, SQL

 

Wymagania:

 

 • min. 2 lata pracy w obszarze związanym z administracją środowiska Linux
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie
 • mile widziana znajomość systemu Windows
 • znajomość technologii sieciowych i protokołów (TCP/IP, VPL, Routing)
Oferujemy:

 

 • elastyczne godziny pracy,
 • parking dla rowerów,
 • stabilnośc zatrudnienia,
 • rozwój w międzynarodowym środowisku,
 • kartę MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10504.

www.cpljobs.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez CPL Jobs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-001, Al. Jerozolimskie 81, REGON 142578192, NIP 701-02-56-845 (dalej: CPL Jobs) w celach związanych z procesami rekrutacji w tym na udostępnienie moich danych przyszłemu pracodawcy na rzecz którego działa CPL Jobs oraz w celu ustalenia warunków przed zawarciem umowy o pracę. Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez CPL Jobs również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia i może być w każdej chwili odwołana. CPL Jobs informuje, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom grupy CPL na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Jednocześnie oświadczam, że wszystkie dane, które są włączone do CV i podania o pracę zostały dostarczone do firmy CPL Jobs dobrowolnie i są one prawdziwe. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe usunięte zostaną przez CPL Jobs niezwłocznie w sytuacji odwołania przeze mnie zgody, a także w sytuacji gdy nie będzie możliwa aktualizacja moich danych. Firma CPL Jobs poinformowała mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych, oraz prawie żądania ich aktualizacji. Przyjmuję do wiadomości, iż dane potencjalnego pracodawcy zostaną mi udostępnione po zweryfikowaniu przez CPL Jobs kwalifikacji zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych.”
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty: