Praca: Informatyk – Administrator IT

Wytwarzamy i sprzedajemy na rynku krajowym i zagranicznym produkty i usługi o wysokim stopniu przetworzenia, przyjazne dla środowiska, gwarantując pełną satysfakcję naszym klientom i zapewniając stabilny poziom życia pracowników.

Informatyk – Administrator IT
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza ul. Sobieskiego 24
Zadania:
  • Administrowanie systemami komputerowymi: Windows, Linux
  • Diagnozowanie i usuwanie problemów dotyczących sprzętu komputerowego
  • Koordynacja procesu implementacji systemu IFS na potrzeby całej organizacji
  • Konfiguracja i utrzymanie sieci LAN
  • Konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo
  • Monitorowanie pracy i wydajności administrowanej infrastruktury, reagowanie na incydenty
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Podstawowa umiejętność programowania m.in. PL/SQL
  • Doświadczenie w administracji serwerami bazodanowymi i serwerami plików.
  • Praktyczna znajomość środowiska Windows Server 2008/2012/2016, Linux
  • Praktyczna znajomość środowiska HYPER-V, VMWare
  • Praktyczna znajomość zagadnień sieciowych (LAN, WAN, VPN, ROUTING) w tym zarządzania i konfiguracji urządzeń SOPHOS XG
  • Umiejętność tworzenia i administracji baz danych: m.in. Oracle
  • Znajomość aspektów związanych z poufnością i bezpieczeństwem przesyłania informacji oraz problemem składowania danych.
  • Znajomość systemów klasy ERP – w szczególności systemu IFS
  • Znajomość pakietu MS Office
Forma zatrudnienia:
  • Umowa o pracę
System pracy:
  • Praca w systemie 1 – zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie 1 – zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.
Wszystkie aplikacje powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE