Praca: Informatyk – Administrator Comarch ERP XL

Informatyk – Administrator Comarch ERP XL

Miejsce pracy: Sochaczew

Zadania:
  • bardzo dobra znajomość wykorzystania systemu Comarch w dziedzinach takich jak handel, logistyka, kontroling czy produkcja
  • wsparcie w optymalizacji zarządzania firmą,
  • umiejętne wykorzystanie możliwości systemu w codziennej pracy poszczególnych działów firmy,
  • usprawnianie obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie
  • wykorzystywanie narzędzi systemu do systematycznego zwiększania sprzedaży
  • analiza potrzeb z wykorzystaniem systemu na bazie specyfiki działalności firmy
  • wprowadzenie dokumentacji wewnętrznej
  • wdrażanie innych możliwości systemu dla polepszenia komfortu pracy wewnątrz firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe. Wymagane doświadczenie na stanowisku informatyka / administratora /
  • Bardzo dobra znajomość systemu Comarch ERP XL
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację
  • Dyspozycyjność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca w młodym, przyjaznym i twórczym środowisku

Pro­simy o zamiesz­cze­nie klau­zuli o ochro­nie danych oso­bo­wych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

Administratorem Państwa danych jest firma VERONA Products Professional Sp. z o. o. z siedzibą w Andrzejowie Duranowskim.

Państwa dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści oraz możliwości ich poprawiania. Podanie przez Państwa danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zostaną usunięte na Państwa prośbę.