Praca: Administrator Systemów Informatycznych (DevOps)

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Administrator Systemów Informatycznych (DevOps)
Miejsce pracy: Warszawa

Szpital Medicover

Aleja Rzeczpospolitej 5

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Doświadczenie w pracy z technologią konteneryzacji (Docker + Kubernetes)
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami operacyjnymi Linux, Windows
  • Znajomość konfiguracji i troubleshoutingu serwerów Windows, Linux
  • Znajomość środowisk bazodanowych (Microsoft SQL, MongoDB)
  • Znajomość VMWare
  • Znajomość narzędzi do CI/CD (Continous integration/continous deployment)
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • Budowanie i utrzymywanie elastycznej infrastruktury dla zespołu programistycznego
  • Administrowanie aplikacjami i środowiskami hostingowymi w celu zwiększenia niezawodności, zwiększenia wydajności i zminimalizowania przestojów
  • Monitorowanie oraz reagowanie na problemy z aplikacjami na środowiskach testowych oraz produkcyjnych
  • Wdrażanie aplikacji na środowiskach testowych i produkcyjnych, włączając w to przygotowanie niezbędnych maszyn wirtualnych/platform kontenerowych
  • Tworzenie, rozwój oraz modyfikacja istniejących narzędzi wsparcia procesów Continuous Integration / Continuous Delivery / Continuous Deployment
  • Automatyzacja powtarzalnych czynności w cyklu wytwarzania oprogramowania/ administracji środowisk testowych/ wdrażania oprogramowania na środowisko produkcyjne
  • Wdrożenie i rozwijanie kultury DevOps w organizacji
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój pod okiem doświadczonych specjalistów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dofinansowanie karty Multi Sport, Multi Kino, Multi Teatr; dostęp do platformy zakupowej Medicover Benefits (m.in. dofinansowanie biletów do kina i teatru, karty sportowej, zniżki na różne produkty i usługi, krótkoterminowy wynajem samochodów);grupowe ubezpieczenie NNW, możliwość zakupu i uczestnictwa w programie dobrowolnego ubezpieczenia na życie oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover

Zobacz podobne oferty:

Salesforce Administrator

Opis stanowiska: administracja nowoczesnego rozwiązania CRM Cloud Solution dla klienta z branży automotive; konfiguracja systemu wg. indywidualnych...

Starszy Administrator Systemów

Zapewnienie dostępności infrastruktury IT systemów biznesowych Obsługa złożonych awarii w infrastrukturze środowisk IT Analiza pozdarzeniowa...