Praca: Administrator Aplikacji

Rockitworks Sp. z o.o.

Od wielu lat świadczymy specjalizowane usługi IT dla branży telekomunikacyjnej i finansowej.
Nasz dynamiczny rozwój realizuje zespół wysokiej klasy specjalistów, który z poświęceniem angażuje się w każdy realizowany przez nas projekt.
Bierzemy odpowiedzialność za realizowane przez nas przedsięwzięcia opierając się na znajomości rynku, wysokiej jakości dostarczanych usług, rzetelności i satysfakcji klienta.
Jeśli nie boisz się wyzwań, nowych obszarów, w których mógłbyś wykazać się wiedzą i umiejętnościami, masz doświadczenie lub determinację by je zdobyć – dołącz do zespołu naszych ekspertów.

Administrator Aplikacji

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2019/04/ADM

Opis stanowiska:

Utrzymywanie środowisk systemów operacyjnych w międzynarodowych korporacjach.

Główne zadania:

  • Zapewnienie optymalnego ustawienia środowiska pracy aplikacji na serwerach i  stacjach roboczych.
  • Zapewnienie aktualnego stanu środowisk aplikacyjnych (Patch Management).
  • Bieżące monitorowanie aplikacji pod kątem poprawności ich działania.
  • Współpraca z administratorami w zakresie instalowania i utrzymywania aplikacji.
  • Zarządzanie kontami użytkowników.
  • Wspieranie użytkowników w zakresie obsługiwania aplikacji.
  • Koordynacja i nadzór techniczny nad wdrożeniami aplikacji.
  • Kontakt z dostawcami w zakresie dotyczącym utrzymania aplikacji.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux RedHat, CentOS oraz Windows Server.
  • Znajomość PostgreSQL, Microsoft SQL Server.
  • Znajomość platformy Jira.
  • Znajomość podstaw języków skryptowych i dążenia do automatyzacji czynności administracyjnych.
  • Doświadczenie w zakresie wsparcia technicznego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).

Dodatkowymi atutami będą:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane w zakresie informatycznym.
  • Znajomość metodologii ITIL poparta certyfikatem na poziomie Foundation.
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Proaktywność i pragmatyczność w działaniu.
Oferujemy:
  • Stały rozwój.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ciekawą pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Rockitworks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."